Enbey Döner Hakkında

ENBEY DÖNER® 2013 yılında, daha sonraki süreçte 'Merkez Şube' olarak anılacak olan 'Cami Altı' şubesinde faaliyete geçmiştir. Siz değerli misafirlerimizin büyük desteği ile 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ikinci şubemizi açmak ile yetinmekle kalmayıp, 2014 yılında toplamda 4 şubeye ulaşmayı başarmıştır. 

Beylikdüzü'nde başladığımız bu serüvene sırasıyla Beykent, Avcılar ve Esenyurt bölgelerini hizmet verdiğimiz alanlar içerisine ekledik. Bu sayede 100'ün üzerinde çalışma arkadaşımızı ekibimize dahil ederek istihdama katkı sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tarifini sır gibi sakladığımız özel sosumuz yıllar içerisinde ENBEY DÖNER®'i kendi alanında farklı kılan en önemli unsurlarından biri olmuştur. Yüksek hassasiyet ve gizlilik ilkesinde hazırlanan sosumuz tek elden hazırlanıp ENBEY DÖNER® şubelerine dağıtılmaktadır.

Hızla ilerlediğimiz bu büyüme sürecinde ENBEY DÖNER® olarak 'Helal ve Güvenilir' gıda üretmek misyonu ile çıktığımız bu yolda, yüksek standartlara endeksli 'Lezzet ve Hijyen' vizyonu ile yolumuza devam etmekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Projesi başlığıyla geliştirdiğimiz, tamamiyle yardımlaşmayı ve paylaşmayı arttırmayı amaçladığımız 'Askıda Döner' 2021 yılı itibariyle faaliyete geçmiştir.